Корпоративний Новий рік «Хенкель Україна»

ЗАМОВНИК: Хенкель Україна

ФОРМАТ: Корпоративне свято

ЗАДАЧА: Підвищення рівня внутрішньокорпоративної лояльності

ГОСТІ: 120 співробітників

 

Для реалізації поставленої задачі ми створили серію відеоісторій заснування та розвитку, що охоплювала 140 років діяльності компанії Henkel. Ці відео було доповнено різножанровими постановками на сцені за участю як професійних артистів, так і власне співробітників компанії. Такий підхід дозволив досягти максимального емоційного залучення гостей заходу.

Під час роботи над підготовкою проекту, вивчаючи архіви Henkel, ми були вражені цією історією успіху, в основі якої стояла одна амбіційна і вольова людина – Фріц Хенкель. Він заснував компанію в дуже непрості для Європи часи воєн. Та дуже швидко компанія стала світовим успішним гігантом, яким вона й є упродовж уже 140 років.

Захоплення та натхнення історією компанії нам вдалось передати всім учасникам заходу, і кожен співробітник зміг відчути себе частиною цієї неймовірної історії успіху. Адже в основі мотивації кожної людини лежить необхідність бути причетною до чогось значно більшого. І дуже важливо, коли компанії є що запропонувати своїм співробітникам, а також грамотно це донести.

Корпоративний Новий рік «Хенкель Україна»

Контакти

+380 50 398 13 13
+380 44 522 92 19
 
01133 Київ, Україна,
пров. Лабораторний 1