ТV за твоїми правилами!

ЗАМОВНИК: Digital Screens

БРЕНД: OLL.TV

ФОРМАТ: Виїзний тімбілдинг

МІСЦЕ: Заміський комплекс «Джинтама-Бриз», Київська обл.

ОХОПЛЕННЯ: 70 осіб

 

Тімбілдинг на честь святкування виходу на ринок нового продукту і запуску нової рекламної кампанії.

Життя – це кіно. А OLL.TV – це телебачення за твоїми правилами. Це був оригінальний тімбілдинг, де кожен став безпосереднім учасником і творцем телепродукту. Опинитися по той бік екрану – це неймовірно цікаво! А якщо це ще й телебачення майбутнього, рік десь 2050-й...

Перша частина заходу допомогла розворушити мізки, друга – відкрити креатив без кордонів! До обіду ми провели інтелектуальні ігри у форматі участі у відомих телешоу. Були Brain Ring (серія швидких запитань із нестандартними відповідями), «Поле чудес» із розгадуванням анаграм, «Битва екстрасенсів», «Що? Де? Коли?», «Чорна скринька» з шапочкою з фольги, телешоу «Куб», завдання на логіку з сірниками і багато іншого.

Після обіду – зйомки і монтаж телепрограм майбутнього. Одна команда знімала новини, друга – музичний кліп із використанням міжгалактичної мови та дивовижних інструментів, третя – рекламу, четверта і п’ята – ток-шоу і шоу талантів, точніше, екстраординарних можливостей людини майбутнього.

Реквізит для зйомок учасники шукали в темній кімнаті, повній жахливих несподіванок!

А за вечерею всі насміялися на півроку наперед, переглядаючи змонтовані програми. Одним словом, розрядилися і зарядилися!

ТV за твоїми правилами!

Контакти

+380 50 398 13 13
+380 44 522 92 19
 
01133 Київ, Україна,
пров. Лабораторний 1